Yoncali Termal

Yoncali Termal

Yoncali Termal

Yoncali Termal

Kirazlı Dağı Eteklerinde bulunan Yoncalı Kaplıcalarındaki tesisimiz Kütahya-Tavşanlı Karayolu üzerinde olup, Kütahya Merkeze 16 km mesafededir. 2011 yılında yenilenen Termal Otelimiz, Fizik Tedavi-Romatizmal Hastalıklar ve Kür Merkezi olarak hizmete devam etmektedir. 73 oda ve 180 yatak kapasitesine sahip olan tesisimizde 2 kral dairesi, 6 suit oda ve tüm odalarda balkon, uydu yayını, telefon, minibar, emanet kasası, banyoda; saç kurutma makinesi, termal su mevcuttur. Otelimizde merkezi ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Tesisimizde 300 kişilik kapalı resataurant, 1000 kişilik havuzbaşı restaurant, 150 kişilik özel yemek ve konferans salonu bulunmaktadır. Tesisimizin restaurant bölümünde yoncabar ve dış havuz bölümünde havuzbar bulunmaktadır. Tesisimizde 1 kapalı yüzme havuzu, 1’isi yarı olimpik olmak üzere 2 adet açık yüzme havuzu, 1 adet bayanlar havuzu, 1 adet romatizmal hastalıklar havuzu, sauna, jakuzi, fıtness center ve Klasik Türk Hamamı bulunmaktadır. Bu birimlerin dışında; masaj, bitki banyosu, çamur banyosu, parafin banyosu ve fizik tedavi birimlerimiz de mevcuttur. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimiz son teknolojilerle üretilen tüm modern tedavi cihazlarına sahip olup, uzman fizyoterapistler eşliğinde osteopati, balneoterapi ve elektroterapi tedavileri uygulanmaktadır. Termal suyu Bikarbonat iyonunca çok zengin olup, Kalsiyum, Magnezyum iyonları da içermektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde 1230’lu yıllardan beri kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen Termal suyunun yeraltından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda, havuzlarda ve tedavi merkezindeki birimlerde mevcuttur.

Genel durumda düzelme, Kan dolaşımında artma, Solunum hızlanması,İç organ işlevlerinde artma, Vücut ısısında artma-terleme, Bozulmuş hormonal ve sinirsel dengelerde düzelme, Ağrılarda azalma ve kas spazmlarının çözülmesi, Hareket kapasitesinde artma, Eklem ve kaslardaki kalıcı hasarların önlenmesi, Psikolojik rahatlama,

Ücretli Servisler

Çamaşırhane, ütü, telefon, oda servisi, taksi, revir, masaj, bitki banyosu, çamur banyosu, parafin banyosu, fizik tedavi üniteleri.

Ücretsiz Servisler

Uyandırma, transfer(önceden haber vermek koşuluyla), havuz , sauna, jakuzi, fıtness center, Klasik Türk Hamamı, odada emanet kasası.

 

Termal Suyun Endikasyonları Romatizma, lumbalgie, bel-boyun fıtığı, kireçlenme, kırık ya da felç sonrası rehabilitasyon, cilt hastalıkları, spor yaralanmaları.

http://www.emlakelemani.com

http://www.cinargayrimenkul.com.tr

Tagged: ,

0 yorumlar