Termal Tedavi Merkezleri

Termal Tedavi Merkezleri

Termal Tedavi Merkezleri

Termal Tedavi Merkezleri

Termal Tedavi Merkezleri

Bolu iline 80 km uzaklıkta,Batı Karadeniz’in başlangıcında bulunan Sarot Termal Park & Resort; sağlık imkanlarını eğlence alternatifleri ile birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor.

Sarot termal

İnanılmaz yeşilliği, oksijen miktarının yüksekliği,uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte, ikisi Executive olmak üzere toplam 76 oda bulunan tesiste termal sulardan yararlanabileceğiniz 2 adet açık-kapalı termal havuz,2 türk hamamı,2 sauna,bay-bayan ayrı sağlık merkezleri,açık-kapalı restaurantlar,2 toplantı salonu,800 kişi kapasiteli konferans salonu, özel aile havuzları,aquapark,kreş ve otoparkın yanı sıra ihtiyaç duyan konukların uzman hekim,diyetisyen,fizyoterapistler eşliğinde yararlanabileceği kapsamlı Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri bulunmaktadır.

Sarot termal

Keşfedilmemiş Cennet’te Sizin İçinde Özel Bir Yerimiz Var…

Doğanın Güzelliğine Konforun Keyfini Ekledik…

‘ En iyi ‘ sizin için yeterli değilse, ‘daha iyi’si var…

Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olma yolunda ilerleyen Sarot Termal Park & Resort size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor…

Sarot termal

2 adet toplantı salonu ve 800 kişi kapasiteli konferans salonu ile organizasyon ve toplantılarda profesyonel hizmet vermektedir.

İçerdiği mineraller ile sağlık, gençlik ve güzellik iksiriniz olacak termal sularda Sarot Termal Park & Resort’a ulaşmak çok kolay. 70 c lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su hem ısınmada kullanılmakta hem de odalara ve termal havuzlara verilmektedir.

Sarot termal

Sarot Termal Park & Resort bulunduğu konum itibariyle Kartalkaya ve Kartepe kayak merkezlerine 100 km mesafededir.Abant,Sünnet,Sülüklü gölleri ve yaylalarının arasında kalmış bir bölgededir.

Sarot termal

Lüks ve Konforun Buluşma Noktası…

Keyifli Anları Unutulmaz Kılan Detaylardır…

Tatilinizin Tadı Damağınızda Kalacak…

Asırlık Lezzetlerle Ziyafete Davetlisiniz…

Yemek yemek yalnızca bir ihtiyaç değil,bir keyiftir. Tatiliniz boyunca size her türlü keyfi yaşatmak için, diğer herşeyde olduğu gibi lezzet konusunda da pek çok alternatif hazırladık.

Sarot termal

Bolu’nun yöresel lezzetlerinin çok özel keyfini yaşatmak için açık ve kapalı iki restaurantımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bu lezzetleri catering hizmetimizle, yörenin vadilerinde,yaylalarında veya göllerinde de yaşayabilirsiniz.

Sarot termal

Sabah ve akşam yemeklerini açık büfe, öğle yemeklerini ise ‘ a la carte’ olarak sunduğumuz,uluslararası mutfakların tadlarını yaşatan özel geceler düzenlediğimiz restaurantlarımızla Bolu’nun yıldızlarla dolu muhteşem gecelerin büyüsüne kapılabilirsiniz.

Kar ve Havuz Keyfini Bir Arada Yaşadınız mı?

Kendinizi termal suyun kollarına bırakın…

Sağlıkla Tatilin Birleştiği Nokta Sarot Termal Park & Resort…

Sarot Termal Park & Resort sağlık merkezinde uzman doktorlar kontrolünde uygulanmaya başlanan kaplıca tedavisinin iyileştirici etki gösterdiği rahatsızlıklar arasında eklemlerin iltihapsız hastalıkları, yaşlılık romatizması olarak adlandırılan osteoartrit,doku harabiyeti nedeniyle oluşan romatizma hastalıklarının yanı sıra kronik bronşit,alerjik üst solunum yolları gibi solunum sistemi hastalıkları da bulunmaktadır.

Siroz başlangıcında, karaciğer iltihabında,safra kesesi hastalıklarında olumlu sonuçlar alınan kaplıca tedavisi aynı zamanda kronik sistit, kronik böbrek taşları,fonksiyonel yetmezlik gibi böbrek idrar yolları hastalıklarından şikayeti olan hastalara da fayda sağlar.

Kadın doğum hastalıkları, sedef, akne,egzama gibi cilt hastalıkları, mide hastalıkları,şeker hastalığı (diabet),gut,nörolojik hastalıkların tedavi sürecinde önerilen termal suları belirtilen rahatsızlıkların dışında uykusuzluk,stres,yorgunluk gibi kent yaşamının getirdiği olumsuz etkilere karşı iyi bir çözümdür.

Sarot termal

Sarot Termal Park & Resort Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Tatilin Kapılarını Açıyor…

Sarot Termal Park & Resort’de sulardan yararlanabileceğiniz bir diğer alanda Türk hamamları ve sauanalar…

Sarot termal

Bay ve bayanlar olmak üzere iki Türk hamamı,iki sauna ve iki buhar odası bulunan Sarot Termal Park & Resort’de canlandığınızı hissedecek,yeniden doğmuş gibi olacaksınız…

Sarot termal

Sarot Termal Park & Resort kür merkezinde sağlık, güzellik,formda kalma ve rahatlamaya yönelik özel terapilerle ruhunuz ve bedeniniz için keyif dolu bir dünya yaratıyor. Klasik ve medikal masajlar,doğal ve egzotik bitkisel içerikli aroma terapik uygulamalar tüm gerginliğinizi atacak ve kendinizi bir kuş gibi özgür hissedeceksiniz…

Yaz ve kış şartları düşünülerek havuzlar arasında bulunan geçişler ile bir ilke imza atan Sarot Termal Park & Resort’un bünyesinde bulundurduğu spor aktiviteleri ve macera turları (bisiklet,atv,jeep turları)gibi aksiyonlar sayesinde hem konuklarının kent yaşamından uzaklaşmalarını sağlıyor hem de tatillerini renklendiriyor…

Sarot termal de

Çocuklar İçin, Sihirli Bir Eğlence Dünyası Sarot Disneyland…

Sarot Disneyland, çocuklarınıza büyülü yeni bir dünyanın kapılarını açıyor..

Tatilinizi geçirirken
çocuklarınızı Sarot’un çocuk dünyasına emanet edebilirsiniz.

Sarot termal DİSNEYLAND

Orman içerisinde oluşturulacak Disneyland parkında çocuklarınız yeni bir dünyayı keşfecekler ve hayallarindeki dünyanın içerisinde tatillerini yaşıtlarıyla birlikte geçirecekler.

Disneyland haritası ile gezerken,ormanın derinliklerinde bir devrin dünyasını keşfecekler…

Sarot termal de

Sarot Tatilin termal tatilin yeni adı.Sarot Termal,kaplıca tedavisinin yeni adresi Bolu Mudurnu taşkestide.Sarot Termal Vadi İstanbula 2 saat mesafede bolu dağlarında yeşil bir vadi içinde.Sarot Palace Residance bloğumuz Osmanlı saraylarını andıran mimari yapısı ile sarayda tatil yapma fırsatı.Sarot Country Villa projesi Türkiyede ilk olma yolunda mustakil villada ailenizle beraber tatil imkanı.Sarot Termal Palace ikinci etap projemiz,Sarot Termal Country üçüncü etap projemiz,Sarot Otel bolu otelleri arasında yerini aldı.Sarot Termal Park tatilinizde eğlenirken dinlenecek dinlenirken sağlık kazanacaksınız.Sarot Termal Otel sizi bolu da tatil yapmaya çağırıyor.Bolu Termaller açısından çok zengin bir ilimiz sarot termal tesislerinin yapımı ile bolu ilimiz termal kentler arasına girdi.Bolu Termal Tesisler istanbulda yaşayan halkımız için avantajlı bir konumda ulaşım çok kolay.Termal Tesisler kaplıca tedavisine ihtiyaç duyan hastalara şifa dağıtmaya devam ediyor,Termal Oteller fiyatları açısında pahalıya mal oluyor oysaki devremülkler kazandırıyor.Kaplıca açısında ülkemiz çok zengin,Kaplıcalar birçok hastalığa iyi geliyor ve tedavi ediyor.Kaplıca Tesisleri,Kaplıca Otelleri,Sarot Kaplıcaları bir çok hastalığa iyi geliyor,sarottermal,sarottermalcountry,sarottermalpalace,thermal,resort,sarottermal,sarotcountry,sarotpalace,sarottermalvadi projeleri sizi yatırım yapmaya davet ediyor.

Alternatif tatil günümüzde Türkiye de bir çok ailenin tercihi.Alternatif tatil yerleri arasında yerini alan sarot termal tatilinizi renklendiriyor.

Alternatif oteller Tatilin sadece deniz kum olmadığını fark eden tatilciler kışın da tatil yapacakları yerleri seçiyorlar.

Aile tesisleri Kalabalık olarak tatile çıkan Türk Aile yapısı aile otelleri,ailecek gidilecek yerleri tercih ederek aileyle tatil,ailece tatil yapmak için sarot termale geliyorlar.

aileye özel tatil yerleri,mutaassıp tatil,mutaassıp tatil yerleri,bolu tatil,İslami tatil,İslami tatil yerleri,lüks tatil,lüks oteller,sarot palas,sarot resimler,sarot termal fiyatlar,sarot termal kiralık devremülk,kiralık devremülk,devremülk satış firması,sarot termal ana bayi,sarot termal merkez ofis,sarot termal ulaşım,sarot palace ulaşım,sarot country ulaşım,sarot palace fiyatlar,sarot country fiyatlar,termal tedavi tesisleri,termal tedavi yerleri,kaplıca tedavisi,termal tedavi otelleri,kaplıca tedavi yerleri,bayanlara özel havuz,aileye özel havuz,bayanlar için havuz,sarot termal en uygun fiyatlar,devremülk tesisleri,termal devremülkler,sarot termal devremülkleri,Mudurnu devremülk,Mudurnu termal,babas kaplıcaları,babas termal,sarot termal evler,termal evler,villa devremülk,dublex devremülk

Dsneyland da Devi uyurken görecek, devin kullandığı koltuğu hayretle keşfedecek ve yalnızca kitaplarda okuduğu masallar diyarına yolculuk yapacaklar.

Sarot disneyland da Çocuklarınız, dev boyutta akbaba ve yaşayan ejderhalar ile karşılaşacak ve o heyecanı hayatları boyu anlatacaklar.

Sarot disneyland da Çocuklarınız Masal ağacı etrafında ağacın kendilerine masal anlatmasının keyfini yaşayacaklar.

Çocuklarınız Disneyland’da gezerken yıkık bir atölye keşfedecek,bu atölyenin içerisine girdiklerinde bir uzay mekiği görecekler.Bu uzay mekiğini simulite ortamda beş boyutlu olarak kullanacaklar.

Sarot disneyland ‘da Su oyunları dünyasında küçük gezi kabinlerinde Disneyland’ın maceralı dünyasında gezinti yapabilecekler.

Sarot disneyland da Tamamen 6-15 yaş grubu çocuklara göre dizayn edilmiş bir şatoda çocuklara özel açık büfe çocuk menülerinden yararlanabilecekleri gibi yine aynı şato içerisinde bulunan tiyatro salonlarında animasyon gösterilerini seyredebilecekler.

Sarot disneyland da Su perisi,Pamuk prenses gibi masalları gerçek kıyafetlerle ve o masal kahramanlarının kullandığı herşeyi kullanarak yaşayabileceklerdir.

Armutlu Tatil Köyü “Dört Mevsim Devremülk Tatil”

Armutlu Tatil Köyü projesi, Yalova’nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde bulunmaktadır. Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kıyısında 300,000 m2’lik bir arazi üzerindedir.

Projenin tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir. Dairelerin tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37.092 adet devremülk kapasitesine sahiptir ve 2004 yılında hizmete girmiştir

Armutlu Tatil Köyü aktivite olarak; 6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4×4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.

Ayrıca Armutlu Tatil Köyü ‘nde ; alişveriş merkezi, market, kafeteryalar, restorantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.

Armutlu Tatil Köyü ‘nün kendi deniz otobüsü iskelesi vardır. Her gün İstanbul, Yenikapı ve Bostancı’dan kalkan tarifeli deniz otobüsleri ile Armutlu Tatil Köyü ‘ne 1 saatte ulaşabilirsiniz.

Her dairede şifalı kaplıca suyun kullanılabildiği proje, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Tatil Köyünde yaz kış, günlük, yaklasik 9.000 kişi konaklayabilmektedir.

Kaplıca ve Kür Merkezi
Kaplıca  •  Kür Merkezi  •  Aile Havuzu  •  Kaplıca Havuzu  •  Sauna  •  Türk Hamamı  •  Fin Hamamı  •  Masaj

Deniz Havuz Spor ve Eğlence

Deniz  •  Havuzlar  •  Aqua Park  •  Spor  •  Sağlık  •  Eğlence  •  Konferans

Armutlu Tatil Köyü Toplantı ve Kongre Turizmi’nin Yeni Adresi

Konferans, toplantı ve özel günleriniz için hazırlanmış 5 adet salonu bulunmaktadır. Salonlarımız, konfor ve  teknik donanım açısından sunumunuzu en güzel şekilde yapabilmeniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak  kapasitededir. Katılımcı sayısı ve toplantı özellikleri düşünülerek salonlarımız farklı şekilde tefriş ve dizayn edilmiş.

Toplantı Ekipmanları

Ses düzeni, ses kontrolü, ses amplifikatörü, tepegöz, projektör, dizüstü bilgisayar, DVD/CD çalar Mikrofon, yaka mikrofonu, telsiz mikrofon, flipchart, beyaz yazı tahtası, laser pointer, kablolu ve kablosuz internet, dahili telefon, kürsü, not kağıdı, kalemler.

Aidat tutarları devremülkünüzün metrekaresine göre değişmektedir.

Devremülkünüzün metrekaresini bulmak için sayfanın başındaki sihirbazı kullanabilirsiniz

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için aşağıdaki formlardan size uygun olanı doldurup bize göndermenizi önemle rica eder gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Armutlu Tatil Köyü projesi, Yalova’nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde yer almaktadır. Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kıyısında 200,000 m2’lik bir arazi üzerindedir. Bu proje, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı termal tatil köyü niteliğindedir.

Tesis tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir. Dairelerin tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37092 adet devremülk kapasitesine sahiptir ve 2004 yılı, ilk yarısında hizmete girmiştir.

Proje kapsamında aktivite olarak; 6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet-sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4×4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.

Ayrıca tesiste; alişveriş merkezi, market, kafeteryalar, restorantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.

Her dairede şifalı kaplıca suyunun kullanılabildiği proje, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Tatil Köyünde yaz kış, günlük, yaklaşık 9.000 kişi konaklayabilmektedir.

Projede belli başlı olarak şu birimler yer almaktadır: Devremülk blokları, alışveriş merkezi, sosyal tesisler, yüzme havuzları kompleksi, aquapark, deniz otobüsü iskelesi, restaurantlar, kabul binası, lunapark ve sağlık tesisi.

Armutlu Tatil Köyü, kaplıcanın sıcaklığını, ormanın yeşilliği ve Marmara Denizi’nin serinliği ile buluşturarak, kalabalık ailelerin bile tatillerini kolaylıkla ve hesaplı olarak yapabilmelerini sağlamaktadır. Armutlu Tatil Köyü, sakinlerine tatil ortamında tedavi olabilme, doğanın ve nitelikli sosyal tesislerin olanaklarından aynı anda yararlanma imkânı sunmaktadır.

Yılın belli dönemlerinde sadece belli standartlarda bir tatil hizmeti alınmasını sağlayan devre tatil sistemine göre çok daha avantajlı olan devre mülk sistemi; bir meskenin yılın belirli dönemlerinde ortak mülkiyet payına bağlı olarak birçok kişinin kullanabilmesi için kurulan bir irtifak hakkıdır.

Devre mülk sisteminde hak sahibi dairenin tapulu sahibi olarak dairesini satabilir, kiraya verebilir ve varislerine miras bırakabilir. Bu açıdan bakıldığında Armutlu Tatil Köyü aynı zamanda iyi bir yatırım aracıdır.

Devre mülk sisteminin yılın belli zamanlarında kullanılan, aynı zamanda bir gider kapısı olan, ve zahmetli bakım gerektiren yazlık evlere göre en büyük avantajı ise, tüm bu bakımların tatil köyü tarafından karşılanması ve devre mülk sahiplerinin mülklerine sadece tatil yapmak üzere gelmelerini sağlamasıdır.

İstanbul’a düzenli seferler ile çalışan deniz otobüsleri ile 70 dakikalık mesafede olan Armutlu Tatil Köyü’ne Türkiye’nin her yerinden karayolu ile ulaşmak da çok kolaydır. 2011 yılı Aralık ayından itibaren her gün İstanbul otobüs terminalinden doğrudan Armutlu Tatil Köyü’ne otobüs seferleri başlamıştır.

2005, 2006 ve 2007 yılları süresince Sağlık Bakanlığı ve Çevre Bakanlığı tarafından Göral Termal Tatil Köyü kıyılarında yapılan ölçümlerle, kıyıların Mavi Bayrak kriterlerine uygunluğu izlenmiş, uygun olduğu kanaatine varılmış ve 2008 yılında Armutlu Tatil Köyü plajları mavi bayrak ile ödüllendirilmiştir.

Devre mülk sahiplerinin devrelerini kiraya vermelerini sağlayan otomasyon sistemi devre mülkü olsun ya da olmasın herkesin Armutlu Tatil Köyü’ne gelerek tatil ihtiyaçlarını gidermesini sağlamaktadır. Gecelik konaklama imkânı ile hafta sonu tatili için de iyi bir alternatiftir.

Armutlu Tatil Köyü, beyaz eşyadan mutfak gereçlerine kadar bir ev için gerekli tüm donanıma sahip, 105-98-85-70-50 m2 büyüklüğünde 1.686 daireden oluşmaktadır. Konforlu ve geniş evlerin yanı sıra, açılıp kapanabilen, kışın bile suyu sıcak olan, istenirse deniz sulu iki adet yarı olimpik yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, aquapark, saunalar, kür merkezleri, masaj salonları, bowling salonu, cep sineması, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortları, fitness center, squash, alışveriş merkezi, kafeteryalar, restoranlar ve su oyun alanları merkezi bulunmaktadır.

Toplam yatak kapasitesi 8.836 olan Armutlu Tatil Köyü’nde 2010 yılında Çamur Terapi Merkezi kurularak faaliyete geçirilmiş ve 20 ayrı seyahat acentesi ile anlaşma yapılarak konaklama miktarının artırılması sağlanmıştır. 2011 yılı içerisinde Tuz Tedavi Odası açılarak faaliyete başlamıştır.

• Termal terapi merkezi

• Yeni yüzme havuzu kompleksi (AQUA PARK)

• Eğlence merkezi

• Thalasso terapi

• Özel aile havuzları

• Balneo terapi merkezi

• Çamur terapi merkezi

• Tuz terapi merkezi

Tüm bu imkânlar sağlık, eğlence ve tatilin eşsiz bir bileşiminin oluşturulmasına katkıda bulunmaktadır.

İstanbul’a 200 km.Ankara ya 250 km uzaklıkta Batı Karadeniz başlangıcında SAROT TERMAL VADİ SAROT TERMAL PALACE projesinin ilavesi olarak inşa edilen SAROT COUNTRY Sağlık imkanlarını eğlence alternatifleri ile birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor.

Sarot country

İnanılmaz yeşilliği  oksijen miktarının yüksekliği uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte 185 adet villadan oluşan SAROT COUNTRY.

SAROT COUNTRY  tüm villa lar 2 oda  1 salon  100 m2 büyüklüğe sahiptir.

Her Villa’nın içinde kendine özel kapalı havuzu vardır.

Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olma yolunda ilerleyen SAROT TERMAL GROUP  Size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Yaz ve kış şartları düşünülerek villalar ve havuzlar ve sosyal tesis arasında oluşturulan kapalı geçişler ile bir ilke imza atan SAROT TERMAL  in bünyesinde bulundurduğu alışveriş merkezleri ve sinemalar gibi aktiviteler sayesinde hem konuklarının kent yaşamı ile olan bağlarını koparmıyor hemde tatillerini renklendiriyor.

Sarot country

http://www.sarottermal-country.com/

Sarot termal Sağlıkla Tatilin Birleştiği Nokta .

İçerdiği mineraller ile sağlık, gençlik ve güzellik iksiriniz olacak termal kaplıca sularında sağlıklı bir yaşama ulaşmak çok kolay. 70c lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su  SAROT TERMAL ‘in hem ısınmasında kullanılmakta, hem de termal havuzlara verilmektedir.

Şifalı sular sağlıklı insanların bağışıklık sistemlerini güçlendirmesinin yanı sıra belirli hastalıkların tedavisinde de uzmanlar  tarafından önerilmektedir. SAROT TERMAL sağlık merkezinde uzman doktorlar kontrolünde uygulanmaya başlanan kaplıca tedavisinin iyileştirici etki gösterdiği rahatsızlıklar arasında eklemlerin iltihapsız rahatsızlıkları,yaşlılık romatizması olarak adlandırılan Osteoartrit, doku harabiyeti nedeniyle oluşan romatizmal hastalıkların yanı sıra kronik bronşit, alerjik üst solunum yolları gibi solunum sistemi hastalıkları da bulunmaktadır.

Siroz başlangıcında, karaciğer iltihabında, safra kesesi hastalıklarında olumlu sonuçlar alınan kaplıca tedavisi aynı zamanda kronik sistit, kronik böbrek taşları, fonksiyonel  yetmezlik gibi böbrek idrar yolları hastalıklarından şikayeti olan hastalara da fayda sağlar. Kadın doğum hastalıkları, sedef, akne,egzama gibi cilt hastalıkları, mide rahatsızlıkları, şeker hastalığı (diyabet) , şişmanlık  obezite, gut, karaciğer yetmezliği ve nörolojik hastalıkların tedavi sürecinde önerilen termal suları belirtilen rahatsızlıkların dışında uykusuzluk, stres, yorgunluk gibi kent yaşamının getirdiği olumsuz etkilere karşı iyi bir çözümdür.

Sarot country

Sarot SPA Kür Merkezi Etkinlikleri

Sarot country Medikal  Center

Aromaterapi Sarot country

Hidroterapi Sarot country

Ozonterapi Sarot country

Mezoterapi Sarot country

Kolon Hidroterapi Sarot country

Matrix Ritm Tedavisi Sarot country

Yosun Tedavisi Sarot country

Peeling Sarot country

Lazer Epilasyon Sarot country

Masaj Sarot country

Pampuri El Ayak Bakımı Sarot country

Geriatri Merkezi Sarot country

Akupunktur Merkezi Sarot country

Fitnes Sarot country

Pilates Sarot country

Aerobik Sarot country

Step Sarot country

Sarot country 2 Adet Kür Merkezi

2 Adet Futbol Sahası

2 Adet Cep Sineması

8 Adet Kapalı Yüzme Havuzu

4 Adet Açık Yüzme Havuzu

6 Adet Buhar Odası

2 Adet Konferans Salonu

4 Adet Kapalı Termal Havuz

6 Adet Sauna

2 Adet Tenis Kortu

20 Adet Aile Havuzu özel

1 Adet Alışveriş Merkezi

4 Adet Kar Çeşmesi

1 Adet Disneyland

Atv Kiralama

10 Adet Macera Duşu

2 Adet Aroma Terapi Merkezi

1 Adet İnternet  Cafe

4 Adet Fitness Center

4 Adet Çamur Terapi Merkezi

2 Adet Beauty Center

Açık Kapalı Restaurantlar

4 Adet Türk Hamamı

Mescid

Bolu iline 80 km uzaklıkta batı Karadeniz’in başlangıcında inşa edilen Sarot Termal Vadi; sağlık imkanlarını eğlence alternatifleriyle birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor. İnanılmaz yeşilliği, oksijen miktarının yüksekliği, uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte 35 blok ve 400 daireden oluşmaktadır.

Sarot Termal Vadi, Bolu dağı üzerinde yemyeşil bir vadi içerisine kurulmuş, doğanın kucağında en yeni termal tatil köylerinden birisi. 2 etaptan oluşan proje hem termal tedavilerin yapıldığı bir sağlık merkezi hem de Türkiye’nin sayılı tatil köylerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Sarot Termal’in ilk projesi olan Sarot Termal Vadi 35 Blok ve 5000 metrekarelik sosyal tesis alanından oluşan bir proje iken ikinci proje olan Sarot,Termal,Palace 6 katlı tek blok ve Disneyland, Yörük çadırları, Yapay plaj ve deniz ile Aquapark lardan oluşan bir proje. Sarot Termal Vadi Temmuz 2011 yılı itibariyle faaliyete geçerken Sarot Termal Palace ise 2014 yılında yer sahiplerini ağırlamaya başlayacak… Sarot Termal Vadi sakinleri şuan dairelerini kullanmaya başladılar ve görünen o ki herkes müstakil dairelerinde tatilin keyfini sürüyor. Sarot Termal tatil, eğlence ve sağlık anlayışını tek çatı altında yer sahiplerine sunuyor.

Mükemmel manzarası, bol oksijeni ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılan kaplıca suyuyla insanları 10 yaş gençleştirmeyi hedefleyen Sarot Termalde tatil keyfi yaşayacak olanlar hem sağlık ve huzura kavuşmuş olacak hem de sıra dışı tatillere kapı açmış olacaklar. Sarot Termal içerisinde bulundurduğu 2 kapalı 2 açık olimpik havuzları, 10 kapalı özel aile havuzu, 10 açık özel aile havuzu, 4 türk hamamı, 4 sauna, 4 buhar odası, 2 fitness center, 2 tuz odası, 2 macera duşu, 4 şok havuzu ve kar çeşmesi, sağlık merkezleri ve terapi alanları, alışveriş merkezleri, konferans salonları, dinleti ve sinema salonları, açık – kapalı restoranları, yürüyüş parkurları, mesire alanları, futbol, voleybol, basketbol ve tenis kortları, çay bahçeleri, Disneyland, Yörük çadırları, 2 yapay plaj ve deniz ve aquaparklarıyla Batı Karadeniz’in başlangıcında yer alan en büyük tatil köyü durumunda.

Sarot Termal, misafirlerinin rahatı ve konforu için birçok alternatifi bir arada sunuyor. Örneğin, kişilerin tatilleri boyunca memnuniyeti için çocuk dünyası ismi verilen kreş merkezinde misafirlerin 0-12 yaş grubundaki çocukları ücretsiz olarak eğitim ve eğlencelere katılabiliyor, kendi yaş grubundaki arkadaşlarıyla vakit geçirebiliyor. Ebeveynler hamamda, saunada, terapi merkezlerinde, havuzlarda zaman geçirirken çocukları ise çocuk dünyasının yüzme kursları, izcilik aktiviteleri gibi farklı aktivitelerinden yararlanma imkanı buluyor.

Türkiye’de bir ilke imza atan Sarot Termal, eşlerin baş başa zaman geçirebilecekleri özel aile havuzlarını farklı bir konsept olarak kullanıyor. Etrafı ağaçlarla ve camla çevrili özel aile havuzlarında yazın güneşlenme keyfi yaşanırken kışın kar altında havuza girme keyfi yaşanabiliyor. Bolu Dağı’nda denize girme imkânı da sağlayan Sarot Termal, ilki Japonya’da hayata geçen bir projeyi halkımıza sunuyor. Yapay Sahil ve deniz projesiyle gündeme oturan Sarot, Tatil keyfini yapay deniz ile sunan ilk tatil köyü.

Üzeri açılır kapanır cam platformlu yapay deniz alanı misafirlerine yaz kış dört mevsim Bolu Dağı’nda denize girme imkânı tanırken 12 kaydıraklı aquaparklar ise havuz keyfini eğlenceye dönüştürüyor. Doğanın kucağında spor yapmak ise sabahların vazgeçilmezlerinden biri oluyor.

Bolu Mudurnu Sarot Kaplıcası

Bolu Mudurnu

Bolu Mudurnu Sarot Kaplıcası şifa yerleri

Daha öncede Mudurnu ilçesinin diğer bir kaplıcasından da bahsetmiştik.Bu da Mudurnu’nun diğer bir kaplıcası daha, bu demek oluyor ki Mudurnu kaplıcaları ile ün kazanmış.Adından da anlaşıldığı gibi kaplıcalar tedavi yada şöyle diyelim şifa amaçlı kullanılıyor.
Konumu
Sarot Kaplıcası Bolu kent merkezinin güneybatısında bulunan Mudurnu İlçesine bağlı Taşkesti Beldesinin 6 km. kuzeyindeki Ilıca Köyü yakınında yer almaktadır.
Ulaşım Olanakları
Ulaşım karayolu ile sağlanmakta olup, E-1 karayoluna 6 km. mesafededir. Kaplıca alanının Bolu kent merkezine uzaklığı 76 km’dir. Kaplıca alanına en yakın havaalanları Bolu kent merkezinden geçmek suretiyle 266 km. mesafedeki Ankara ya ve 336 km mesafedeki İstanbul’da bulunmaktadır.
Yükseklik
Denizden yüksekliği 840 m. dir.
İklim Özellikleri
Tedavi (Endikasyon) Özellikleri
Mudurnu Sarot termal sularının içme kürü şeklinde kullanıldığında idrar yolu ve böbrek rahatsızlıklarına, banyo olarak kullanıldığında ise romatizma hastalıklarına olumlu etkileri görülmektedir

Tagged:

0 yorumlar