Sarot Termal Aktiviteler

Sarot Termal Aktiviteler

Sarot Termal Aktiviteler

Sarot Termal Aktiviteler

 • 2017 YILI İÇERİSİNDE SAROT MASAL DÜNYASI VE LUNAPARK ALANIMIZ AKTİF HALE GELECEKTİR
 • ALTERNATİF OLARAK SAROT TERMAL VADİ AKTİVİTELERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Sarot Masal Dünyası, çocuklarınıza büyülü yeni bir dünyanın kapılarını açıyor…

Tatilinizi geçirirken çocuklarınızı Sarot’un çocuk dünyasına emanet edebilirsiniz.

Orman içerisinde oluşturulacak Masal Dünyası parkında çocuklarınız yeni bir dünyayı keşfedecekler ve hayallerindeki dünyanın içerisinde tatillerini yaşıtlarıyla birlikte geçirecekler.

Masal Dünyası haritası ile gezerken, ormanın derinliklerinde bir devin dünyasını keşfedecekler…

Devi uyurken görecek, devin kullandığı koltuğu hayretle keşfedecek ve yalnızca kitaplarda okuduğu masallar diyarına yolculuk yapacaklar.

Çocuklarınız, dev boyutta akbaba ve yaşayan ejderhalar ile karşılaşacak ve o heyecanı hayatları boyu anlatacaklar.

Çocuklarınız Masal ağacı etrafında ağacın kendilerine masal anlatması keyfini yaşayacaklar.

Çocuklarımız Masal Dünyası’nda gezerken yıkık bir atölye keşfedecek, bu atölyenin içerisine girdiklerinde bir uzay mekiği görecekler. Bu uzay mekiğini simulite ortamda beş boyutlu olarak kullanacaklar.

Su oyunları dünyasında küçük gezi kabinlerinde Masal Dünyası’nın maceralı dünyasında gezinti yapabilecekler.

Tamamen 6 – 15 yaş grubu çocuklara göre dizayn edilmiş bir şatoda çocuklara özel açık büfe çocuk menülerinden yararlanabilecekleri gibi yine aynı şato içerisinde bulunan tiyatro salonlarında animasyon gösterilerini seyredebilecekler.

En ufak ayrıntıya kadar çocuklara özel yapılan bu bölümlerde tuvaletlerden tutun da masa sandalyeye kadar tüm boyutlar çocuklara özel olacaktır.

Dileyen çocuklarınız onlar için dizayn edilmiş küçük masal odalarında, o masallarda yaşama imkanı bulacaklar.

Su perisi, Pamuk prenses gibi masalları gerçek kıyafetlerle ve o masal kahramanlarının kullandığı herşeyi kullanarak yaşayabileceklerdir.

ALIŞVERİŞ MERKEZİMİZ İÇERİSİNDE BULUNAN:

-SÜPER MARKET

-KASAP

-MANAV

-MİNİ MARKET

-MEDİKAL VE SAĞLIK EKİPMANLARI

-BAY VE BAYAN GİYİM

-ORGANİK KÖY ÜRÜNLERİ

-BİJUTERİ

-BAY VE BAYAN KUAFÖR

İŞLETMELERİMİZ UYGUN FİYATLARIMIZ İLE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR.

 • SAROT HÜNKAR RESTAURANT ( AÇIK BÜFE KAHVALTI VE AKŞAM YEMEKLERİ,ALACART MENÜLERİ)
 • SAROT 1453  KEBAP VE KARADENİZ PİDE RESTAURANT
 • SAROT DEFNE KAFE ( YAZ SEZONUNDA CANLI MÜZİK,SICAK VE SOĞUK ALKOLSÜZ İÇECEKLER,AÇIK VE KAPALI DONDURMA,WAFFLE,MISIR,FAST FOOD YİYECEK ÜRÜNLERİ İLE NARGİLE HİZMETİ VERMEKTEDİR.) 
 • SAROT SPOR CAFE (4 MEVSİM FUTBOL,BASKETBOL,VOLEYBOL VE TENİS SAHALARI ÜCRETSİZ VE LİG TV ÜCRETLİ)
 • Mükemmel manzarası, bol oksijeni ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılan kaplıca suyuyla insanları 10 yaş gençleştirmeyi hedefleyen Sarot Termal de tatil keyfi yaşayacak olanlar hem sağlık ve huzura kavuşmuş olacak hem de sıra dışı tatillere kapı açmış olacaklar. Sarot Termal içerisinde bulundurduğu 2 kapalı 2 açık olimpik havuzları, 10 kapalı özel aile havuzu, 10 açık özel aile havuzu, 4 türk hamamı, 4 sauna, 4 buhar odası, 2 fitness center, 2 tuz odası, 2 macera duşu, 4 şok havuzu ve kar çeşmesi, sağlık merkezleri ve terapi alanları, alışveriş merkezleri, konferans salonları, dinleti ve sinema salonları, açık – kapalı restoranları, yürüyüş parkurları, mesire alanları, futbol, voleybol, basketbol ve tenis kortları, çay bahçeleri, Disneyland, Yörük çadırları, 2 yapay plaj ve deniz ve aquaparklarıyla Batı Karadeniz’in başlangıcında yer alan en büyük tatil köyü durumunda.

  Sarot Termal, misafirlerinin rahatı ve konforu için birçok alternatifi bir arada sunuyor. Örneğin, kişilerin tatilleri boyunca memnuniyeti için çocuk dünyası ismi verilen kreş merkezinde misafirlerin 0-12 yaş grubundaki çocukları ücretsiz olarak eğitim ve eğlencelere katılabiliyor, kendi yaş grubundaki arkadaşlarıyla vakit geçirebiliyor. Ebeveynler hamamda, saunada, terapi merkezlerinde, havuzlarda zaman geçirirken çocukları ise çocuk dünyasının yüzme kursları, izcilik aktiviteleri gibi farklı aktivitelerinden yararlanma imkanı buluyor.

  Türkiye’de bir ilke imza atan Sarot Termal, eşlerin baş başa zaman geçirebilecekleri özel aile havuzlarını farklı bir konsept olarak kullanıyor. Etrafı ağaçlarla ve camla çevrili özel aile havuzlarında yazın güneşlenme keyfi yaşanırken kışın kar altında havuza girme keyfi yaşanabiliyor. Bolu Dağı’nda denize girme imkânı da sağlayan Sarot Termal, ilki Japonya’da hayata geçen bir projeyi halkımıza sunuyor. Yapay Sahil ve deniz projesiyle gündeme oturan Sarot, Tatil keyfini yapay deniz ile sunan ilk tatil köyü.

  Üzeri açılır kapanır cam platformlu yapay deniz alanı misafirlerine yaz kış dört mevsim Bolu Dağı’nda denize girme imkânı tanırken 12 kaydıraklı aquaparklar ise havuz keyfini eğlenceye dönüştürüyor. Doğanın kucağında spor yapmak ise sabahların vazgeçilmezlerinden biri oluyor.

  Bolu Mudurnu Sarot Kaplıcası

  Bolu Mudurnu

  Bolu Mudurnu Sarot Kaplıcası şifa yerleri

  Daha öncede Mudurnu ilçesinin diğer bir kaplıcasından da bahsetmiştik.Bu da Mudurnu’nun diğer bir kaplıcası daha, bu demek oluyor ki Mudurnu kaplıcaları ile ün kazanmış.Adından da anlaşıldığı gibi kaplıcalar tedavi yada şöyle diyelim şifa amaçlı kullanılıyor.
  Konumu
  Sarot Kaplıcası Bolu kent merkezinin güneybatısında bulunan Mudurnu İlçesine bağlı Taşkesti Beldesinin 6 km. kuzeyindeki Ilıca Köyü yakınında yer almaktadır.
  Ulaşım Olanakları
  Ulaşım karayolu ile sağlanmakta olup, E-1 karayoluna 6 km. mesafededir. Kaplıca alanının Bolu kent merkezine uzaklığı 76 km’dir. Kaplıca alanına en yakın havaalanları Bolu kent merkezinden geçmek suretiyle 266 km. mesafedeki ANKARA
   ve 336 km mesafedeki İstanbul’da bulunmaktadır.
  Yükseklik
  Denizden yüksekliği 840 m. dir.
  İklim Özellikleri
  Tedavi (Endikasyon) Özellikleri
  Mudurnu Sarot termal sularının içme kürü şeklinde kullanıldığında idrar yolu ve böbrek rahatsızlıklarına, banyo olarak kullanıldığında ise romatizma hastalıklarına olumlu etkileri görülmektedir.

  http://www.sarotkaplicalari.com/

  • Sarot Termal Vadi 1+1 Devremülkler

   TESİSİ TANIMAK BİLGİ ALMAK VE ÜCRETSİZ TANITIM TURUNA KATILMAK İÇİN

   0212 540 16 16   –    0505 577 34 60

    

   NUMARALI  TELEFONLARIMIZI            ARAYABİLİRSİNİZ.

   TÜRKİYE-TATİL-TERMAL-SAĞLIK-KAPLICA-YAZ TATİLİ-OKUL TATİLİ-SÖMESTRE TATİLİ-DİNLENME-SPA-TERAPİ

  http://www.kalyoncutermal.net

  http://www.kalyoncutermalvilla.com

  http://www.kalyoncutermalarmutlu.com

  http://www.armutlutermaltatilkoyu.com

  http://www.termaltedavitesisleri.com

  http://www.armutluthermal.com

  http://www.cinargayrimenkul.com.tr

  http://www.islamitermaltatil.com

  http://www.armutlukiralik.com

  http://www.armutludevremulk.com

  http://www.sarotkaplicalari.com

  http://www.sarottermal1.com

  http://www.beyazsaraytermal.com

  http://www.gonenkaplicalari.net

  http://www.gonenkaplicalar.com

Tagged: , , ,

0 yorumlar