Sarot Country Daire Planları

Sarot Country Daire Planları

Sarot Country Daire Planları

Sarot Country Daire Planları

İstanbul’a 200 km.Ankara ya 250 km uzaklıkta Batı Karadeniz başlangıcında SAROT TERMAL VADİ SAROT TERMAL PALACE projesinin ilavesi olarak inşa edilen SAROT COUNTRY Sağlık imkanlarını eğlence alternatifleri ile birlikte sunarak tatil anlayışınızı değiştiriyor.

Sarot country 2.Kat Daire Planı

İnanılmaz yeşilliği  oksijen miktarının yüksekliği uygun nem oranı ve çevresini kuşatan dağlarla birlikte 185 adet villadan oluşan SAROT COUNTRY.

SAROT COUNTRY  tüm villa lar 2 oda  1 salon  100 m2 büyüklüğe sahiptir.

Her Villa’nın içinde kendine özel kapalı havuzu vardır.

Bir yaşam merkezi olarak tasarlanan ve dünya markası olma yolunda ilerleyen SAROT TERMAL GROUP  Size sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Yaz ve kış şartları düşünülerek villalar ve havuzlar ve sosyal tesis arasında oluşturulan kapalı geçişler ile bir ilke imza atan SAROT TERMAL  in bünyesinde bulundurduğu alışveriş merkezleri ve sinemalar gibi aktiviteler sayesinde hem konuklarının kent yaşamı ile olan bağlarını koparmıyor hemde tatillerini renklendiriyor.

Sarot country

Sarot termal Sağlıkla Tatilin Birleştiği Nokta .

İçerdiği mineraller ile sağlık, gençlik ve güzellik iksiriniz olacak termal kaplıca sularında sağlıklı bir yaşama ulaşmak çok kolay. 70c lik ısıya sahip olarak kaynaktan çıkan termal su  SAROT TERMAL ‘in hem ısınmasında kullanılmakta, hem de termal havuzlara verilmektedir.

Şifalı sular sağlıklı insanların bağışıklık sistemlerini güçlendirmesinin yanı sıra belirli hastalıkların tedavisinde de uzmanlar  tarafından önerilmektedir. SAROT TERMAL sağlık merkezinde uzman doktorlar kontrolünde uygulanmaya başlanan kaplıca tedavisinin iyileştirici etki gösterdiği rahatsızlıklar arasında eklemlerin iltihapsız rahatsızlıkları,yaşlılık romatizması olarak adlandırılan Osteoartrit, doku harabiyeti nedeniyle oluşan romatizmal hastalıkların yanı sıra kronik bronşit, alerjik üst solunum yolları gibi solunum sistemi hastalıkları da bulunmaktadır.

Siroz başlangıcında, karaciğer iltihabında, safra kesesi hastalıklarında olumlu sonuçlar alınan kaplıca tedavisi aynı zamanda kronik sistit, kronik böbrek taşları, fonksiyonel  yetmezlik gibi böbrek idrar yolları hastalıklarından şikayeti olan hastalara da fayda sağlar. Kadın doğum hastalıkları, sedef, akne,egzama gibi cilt hastalıkları, mide rahatsızlıkları, şeker hastalığı (diyabet) , şişmanlık  obezite, gut, karaciğer yetmezliği ve nörolojik hastalıkların tedavi sürecinde önerilen termal suları belirtilen rahatsızlıkların dışında uykusuzluk, stres, yorgunluk gibi kent yaşamının getirdiği olumsuz etkilere karşı iyi bir çözümdür.

Sarot country

Sarot SPA Kür Merkezi Etkinlikleri

Sarot country Medikal  Center

Aromaterapi Sarot country

Hidroterapi Sarot country

Ozonterapi Sarot country

Mezoterapi Sarot country

Kolon Hidroterapi Sarot country

Matrix Ritm Tedavisi Sarot country

Yosun Tedavisi Sarot country

Peeling Sarot country

Lazer Epilasyon Sarot country

Masaj Sarot country

Pampuri El Ayak Bakımı Sarot country

Geriatri Merkezi Sarot country

Akupunktur Merkezi Sarot country

Fitnes Sarot country

Pilates Sarot country

Aerobik Sarot country

Step Sarot country

Sarot country 2 Adet Kür Merkezi

2 Adet Futbol Sahası

2 Adet Cep Sineması

8 Adet Kapalı Yüzme Havuzu

4 Adet Açık Yüzme Havuzu

6 Adet Buhar Odası

2 Adet Konferans Salonu

4 Adet Kapalı Termal Havuz

6 Adet Sauna

2 Adet Tenis Kortu

20 Adet Aile Havuzu özel

1 Adet Alışveriş Merkezi

4 Adet Kar Çeşmesi

1 Adet Disneyland

Atv Kiralama

10 Adet Macera Duşu

2 Adet Aroma Terapi Merkezi

1 Adet İnternet  Cafe

4 Adet Fitness Center

4 Adet Çamur Terapi Merkezi

2 Adet Beauty Center

Açık Kapalı Restaurantlar

4 Adet Türk Hamamı

Mescid

Sarot Tatilin termal tatilin yeni adı.Sarot Termal,kaplıca tedavisinin yeni adresi Bolu Mudurnu taşkestide.Sarot Termal Vadi İstanbula 2 saat mesafede bolu dağlarında yeşil bir vadi içinde.Sarot Palace Residance bloğumuz Osmanlı saraylarını andıran mimari yapısı ile sarayda tatil yapma fırsatı.Sarot Country Villa projesi Türkiyede ilk olma yolunda mustakil villada ailenizle beraber tatil imkanı.Sarot Termal Palace ikinci etap projemiz,Sarot Termal Country üçüncü etap projemiz,Sarot Otel bolu otelleri arasında yerini aldı.Sarot Termal Park tatilinizde eğlenirken dinlenecek dinlenirken sağlık kazanacaksınız.Sarot Termal Otel sizi bolu da tatil yapmaya çağırıyor.Bolu Termaller açısından çok zengin bir ilimiz sarot termal tesislerinin yapımı ile bolu ilimiz termal kentler arasına girdi.Bolu Termal Tesisler istanbulda yaşayan halkımız için avantajlı bir konumda ulaşım çok kolay.Termal Tesisler kaplıca tedavisine ihtiyaç duyan hastalara şifa dağıtmaya devam ediyor,Termal Oteller fiyatları açısında pahalıya mal oluyor oysaki devremülkler kazandırıyor.Kaplıca açısında ülkemiz çok zengin,Kaplıcalar birçok hastalığa iyi geliyor ve tedavi ediyor.Kaplıca Tesisleri,Kaplıca Otelleri,Sarot Kaplıcaları bir çok hastalığa iyi geliyor,sarottermal,sarottermalcountry,sarottermalpalace,thermal,resort,sarottermal,sarotcountry,sarotpalace,sarottermalvadi projeleri sizi yatırım yapmaya davet ediyor.

Alternatif tatil günümüzde Türkiye de bir çok ailenin tercihi.Alternatif tatil yerleri arasında yerini alan sarot termal tatilinizi renklendiriyor.

Alternatif oteller Tatilin sadece deniz kum olmadığını fark eden tatilciler kışın da tatil yapacakları yerleri seçiyorlar.

Aile tesisleri Kalabalık olarak tatile çıkan Türk Aile yapısı aile otelleri,ailecek gidilecek yerleri tercih ederek aileyle tatil,ailece tatil yapmak için sarot termale geliyorlar.

aileye özel tatil yerleri,mutaassıp tatil,mutaassıp tatil yerleri,bolu tatil,İslami tatil,İslami tatil yerleri,lüks tatil,lüks oteller,sarot palas,sarot resimler,sarot termal fiyatlar,sarot termal kiralık devremülk,kiralık devremülk,devremülk satış firması,sarot termal ana bayi,sarot termal merkez ofis,sarot termal ulaşım,sarot palace ulaşım,sarot country ulaşım,sarot palace fiyatlar,sarot country fiyatlar,termal tedavi tesisleri,termal tedavi yerleri,kaplıca tedavisi,termal tedavi otelleri,kaplıca tedavi yerleri,bayanlara özel havuz,aileye özel havuz,bayanlar için havuz,sarot termal en uygun fiyatlar,devremülk tesisleri,termal devremülkler,sarot termal devremülkleri,Mudurnu devremülk,Mudurnu termal,babas kaplıcaları,babas termal,sarot termal evler,termal evler,villa devremülk,dublex devremülk

Tagged:

0 yorumlar