KALYONCU TERMAL

KALYONCU TERMAL

KALYONCU TERMAL

KALYONCU TERMAL

Yalova Marmara bölgesinin bodrumu oldu deniz orman kaplıca istanbula 1 saat mesafede,Yalova,Yalova termal,termal,termal tatilköyü,armutlu tatilköyü,Yalova armutlu da tatil bir başka güzel,armutlu,armutlu tatil,tatil,kalyoncu,kalyoncu termal,kalyoncu termal tatil köyü,devremülk,Yalova tatil,armutlu kaplıcaları,Yalova kaplıca tesisleri,Yalova oteller,Yalova termal oteller,Yalova termal tesisler,kalyoncutermal tesisleri,kalyoncu villa devremülkleri,Yalova armutlu termal tatilin yeni adresi,ailenizle beraber Yalova armutlu termal tatilköyü kaplıca tesisine bekliyoruz,çınar gayrimenkul devremülk alım satım kiralama şirketi,thermal

KALYONCU TERMAL VİLLALARI

Armutlu kaplıca suları

Ülkemizdeki kaplıca suları içinde en yüksek radyoaktivitesi olan sulardır. Kimyasal ayrıma göre bikarbonat sülfatlı ,klorürlü ,karbondioksitlidir .

Romatizma ,kalp ,damar,sindirim yolları ve kadın hastalıklarında etkin şifa kaynağıdır.

SİZE; Ülkemizin  en şifalı termal suyunu rutubetsiz ve yüksek oksijen deposu Armutlu nun yeşillikleri içinde ,deniz manzaralı villanızın jakuzisinde sunuyoruz …

 ARMUTLU ” MARMARA DENİZİNİN EN TEMİZ KIYI ŞERİDİ ,JEOTERMAL KAYNAKLAR , PIRIL PIRIL BOZULMAMIŞ BİR DOĞA HARİKASI “

Doğa harikası Armutlu ;Kaplıca -Deniz- plaj ve doğanın tüm güzelliklerini barındıran ,tarihi Armutlu kaplıcaları ile tanınan ,aynı zamanda balıkçılık ,zeytin ve çam fıstığı üretimi ile ünlenen bir tatil beldesidir .

Yalova Marmara bölgesinin bodrumu oldu deniz orman kaplıca istanbula 1 saat mesafede,Yalova,Yalova termal,termal,termal tatilköyü,armutlu tatilköyü,Yalova armutlu da tatil bir başka güzel,armutlu,armutlu tatil,tatil,kalyoncu,kalyoncu termal,kalyoncu termal tatil köyü,devremülk,Yalova tatil,armutlu kaplıcaları,Yalova kaplıca tesisleri,Yalova oteller,Yalova termal oteller,Yalova termal tesisler,kalyoncutermal tesisleri,kalyoncu villa devremülkleri,Yalova armutlu termal tatilin yeni adresi,ailenizle beraber Yalova armutlu termal tatilköyü kaplıca tesisine bekliyoruz,çınar gayrimenkul devremülk alım satım kiralama şirketi,thermal

TARİHİ ARMUTLU KAPLICALARI

Yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanan raporlarda ,en fazla radyoaktiveye sahip kaplıca özelliği ile ülkemizde tek ,dünyada ise ikinci sırada gelmektedir .

KAPLICA SUYUNUN YARARLI OLDUĞU HASTALIKLAR

*Boyun ,bel,kalça ve diz kireçlenmeleri

* Eklem Romatizması (kronik dönem dahil )

* Kas romatizması (Fibromiyalji,Miyasofyaları,sendromu )

* Bel -boyun fıtıkları

*Kronik bel ağrıları ,bazı sinir keseleri

*Çeşitli kas ağrıları ,gerilim tipi baş ağrıları ,bazı nevralış türleriKaza ve ortopedik ameliyat sonrası , eklem kısıtlığı, diyabetik dolaşım bozuklukları , felç rehabilitasyonu ,kadın hastalıkları , diabetik nevraljiler, şişmanlık ,osteopraz,genel yorgunluk ,cilt hastalıkları .Ayrıca vücut hücrelerinin canlılığını arttırır,yaşlılarda (asiltürik )vucuttan atar ,hormonların faaliyetlerini hızlandırır .

Armutlu yu yazarak yada anlatarak tanıtmak mümkün olmadığı için bu şirin küçük ilçeyi mutlaka görmek, çam ormnlrı arasında yürüyüş yapmak , Marmara nın en temiz denizinde yüzmek, organik gıdalarla beslenerek kendinizi ödüllendirmeniz gerekir . Oksijen deposu durumundaki Armutlu havasını solumanız yetecektir.

Armutlu uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiş durumdadır . çok önemli kaplıca-deniz özllikli sağlık turizm projeleri uygulamaya konulmuştur. Daha keşfedilmeyi bekleyen nadide koyları,çam ormanları ve kaplıcaları ile Armutlu gelecekte .Yalova ile birlikte yaşam yaşam standartları kalitesi açısından yaşanabilecek temiz havası ve bol oksijeniyle İSTANBUL,Bursa , Kocaeli ve bölgenin incisi olacaktır .

ARMUTLU DÖRT MEVSİM TATİL VE DÖRT MEVSİM SPOR yapılabilecek çok nadir yerlerden biridir. Ülkemizin zıpkınla balık avına en uygun sahalarından biri olarak da gösterilen Armutlu da balık çeşitliliği bir hayli fazladır . Yine kayın .meşe ve gürgen ağaçlarından oluşan ormanları ormanları sayesinde kara avcılığı içinde elverişli bir bölgedir. Kamp ve karavan turizmi için de çok elverişli olan Armutlu2nun dağ yamaçlarında ve deniz kenarlarında konuşlanabilecek güzel alanlar bulunmaktadır . Doğada kamp ve atlı yürüyüş aktiviteleri düzenlenmektedir .

16 km lik sahil şeridine sahip Armutlu ,tertemiz denizi ile pırıl pırıl kum koylarına sahiptir .

ULAŞIM

Yalova ya 55 ,Gemliğe 38 ,Bursa ya 70 km mesafede bulunan Armutlu ya İstanbul dan (Yenikapı ve Bostancı ) dan her gün düzenli olarak Deniz otobüsleri ile 1 saatte ulaşım sağlanmaktadır .

KALYONCU TERMAL DEVREMÜLKLERİ NEDEN UCUZ

KENDİ SUYUMUZ  KALYONCU TERMAL tatil köyünde kullanılan Şifalı Jeotermal Kaplıca suyu,kendi aramizde çıktığından su tedarik maliyeti sıfırdır. Bu da proje maliyetine ciddi anlamda pozitif olarak yansımaktadır .

ÇOK ÜRETİM ÇOK SATIŞ

Düşük kar oranı ile satış yapılması neticesinde yüksek satış aderlerini yakaladığımız için ürünleri tedarik ettiğimiz toptancıların en iyi müşterilerinden biriyiz . Bunun etkisi üzerine uygun fiyatlara tedarik edebilmekte ve satabilmekteyiz .

 

HER YIL 10UN ÜZERİNDE İNŞAAT 

İstanbul ‘un farklı ilçelerinde şuan 20ye yakın konut inşaatlarımız devam etmektedir . 80 yılı aşkın maziye sahipfirmamız sadece son 10 yılda 120 nin üzerinde bitirilmiş inşaat projesine imza atmıştır.

 

SAĞLIKLI OTOMASYON

İş süreçlerinin otomasyona bağlanması ile süreçlerde daha verimli ve ekonomik sonuçlar almaktayız .Bu da maliyetleri düşürmemize ,dolayısı ile sattığımız konutların fiyatını düşürmemize yardımcı olmaktadır .

 

TECRÜBE

83 yıllık tecrübesi sayesinde müşteri taleolerini daha iyi analiz ederek doğru malzemeler üzerine yatırım yapıyoruz . Sahip olduğumuz tecrübe sayesinde ticaret anlayışımızda deneme yanılma metodu en son kullandığımız metot oluyor .

 

EN ÖNEMLİSİ

KALYONCU TERMAL PROJESİ ; para kazanmanın dışında duygusal nedenlerle üretilmiş model bir projedir. Bu sebeple kimsenin inanamadığı fiyatlara devremülk satışları gerçekleştiriyiz . Öncelikle biz kendimiz 30 yıldır Armutlu da tatil yapan ,Armutlu ya yerleşmiş bir aileyiz. Siz sevgili dostlarımızla Armutlu daki ailemizin büyümesini arzu ediyoruz .

ARMUTLU KALYONCU TERMAL VİLLALARI

Yaşanabilir ,güvenli çözümler üreten Kalyoncu İnşaat modern mimari anlayışı,sağlam yapı teknolojisi ile günümüz koşullarının en doğru devremülk projelerinden birini Armutlu da gerçekleştiriyor.

 

TERMAL CENNETİ ARMUTLU ‘DA SİZİN DE MÜLKÜNÜZ OLSUN .

İSTANBUL ‘UN YANIBAŞINDA SAĞLIK VE TATİL BİRARADA

 

HOŞGELDİNİZ KENDİNİZİ EVİNİZDE HİSSEDECEĞİNİZ,TÜM İHTİYAÇLARINIZIN KARŞILANDIĞI KONFORLU BİR YAŞANTIYA SİZİ BEKLİYORUZ .

 

SUYLA GELEN SAĞLIK KOMPLEKSİMİZDE BULUNAN 4 AYRI TERMAL HAVUZDA YÜZEREK EĞLENECEK EĞLENEREK SAĞLIK BULACAKSINIZ .

 

VİLLA KEYFİ 2+1 ,1+1 VİLLA SEÇENEKLEİNDE MÜSTAKİL ,HUZUR DOLU TATİL SİZLERİ BEKLİYOR .

 

BALKON VE TERAS KEYFİ  ailenizle rahatça tatilinizi yapabileceğiniz 2+1 villanızda konforu hissedeceksiniz. Sıcak termal suyu dolu jakuzinizde banyonuzu yaparken 1+6 m2lik deniz manzaralı terasınızda dilediğinizce güneşlenebilirsiniz.

 

2+1 VİLLA

SALON       :26 m2

YATAK ODASI  :18m2

YATAK ODASI  :16 m2

BANYO (JAKUZİ):8 m2

BANYO       :6 m2

WC-LAVABO   :3 m2

HOL          :4 m2

BALKON       :3 m2

TERAS        :16 m2

TOPLAM  100 M2

 MOBİLYA :Koltuk takımı , Yemek odası takımı , Yatak odası takımı ,Mutfak dolabı , tv ünitesi ,Bilgisayar masası , Portmanto ,Kitaplık , Şifonyer , Teras mobilya ,Balkon mobilya

 TEKSTİL  Halı ,Ortopedik yataklar , Nevresim takımları ,Yastık ,Havlu takımı ,Banyo takımı ,Stor perdeler

 ELEKTRONİK LED TV,Uydu yayını ,İnternet , Saat ,Merkezi klima ,Telefon , Diafon sistemi,Yangın alarmı ,Kamera sistemi,Avizeler

 MUTFAK Buzdolabı ,Bulaşık makinası , Ocaklı fırın ,Mikrodalga fırın ,Porselen takım ,Mutfak gereçleri

 BANYO Çamaşır makinası ,Saç kurutma makinası ,Terlik takımı

 1+1 VİLLA

SALON       : 25 M2

YATAK ODASI  : 14 M2

BANYO(JAKUZİ): 8 M2

WC-LAVABO   :3M2

BAHÇE       :16M2

TOPLAM 66 M2

 2+1 DAİRE

SALON       : 19 M2

YATAK ODASI :  14 M2

YATAK ODASI :  12M2

BANYO (JAKUZİ ) :7 M2

LAVABO (WC)   :3 M2

HOL          :3 M2

BALKON       :8 M2

TOPLAM 64 M2

 1+1 DAİRE

SALON       : 20 M2

YATAK ODASI  : 14 M2

BANYO       :6 M2

HOL         :3 M2

BALKON      :17 M2

 TOPLAM 60 M2

HUZUR YUVASI Kompleks binamızda bulunan 1+1 dairelerimiz ailenizle yaşayabileceğiniz 5 yıldızlı otel konforuna sahiptir. 17 m2lik balkonu size bambaşka bir yaşam alanı sunuyor .

 1+0 DAİRE

SALON   : 20 M2

BANYO   :7 M2

BALKON  :16 M2

 TOPLAM 43 M2

 MİNİ SARAY KOMPLEKS BİNAMIZDA BULUNAN STÜDYO DAİRELERİMİZ SİZE 5 YILDIZLI OTEL KONFORU SUNUYOR . 16 M2 LİK MOBİLYALI BALKONU SİZE MÜTHİŞ FERAHLIK VERECEK .

 SON SİSTEM TIBBI CİHAZLARLA UZMAN DOKTORLARIMIZ SİZİ BEKLİYOR

 KALYONCU TERMAL FİZİK TEDAVİ MERKEZİNDE FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UYGULAMA YÖNTEMLERİ

HOT PACK TEDAVİSİ : İçine silikat doldurulmuş plastik yada su sızdırmaz kumaş torbalardır. Kronik burkulma ve yaralanmalarda , kırık ,siyatalji,nevralji ,kronik selülit ve romatizmal hastalıklarda kullanılmaktadır .

TENS (Transkutan elektrik sinir stimulasyonu )

Tens ,alçak frekans ve yüksek akımla (acıtacak dereceden hafif ,fakat elektrod altlarında kasların hareketi görücek şekilde) kullanıldığında , beyindeki vucüt ağrı kontrol sistemini harekete geçirir . Endorphine gibi vucüdun ağrı hafifletici ve vücuttaki kan dolaşımını arttırıcı maddelerin üretimi artar.

 ULTRASON

Yüksek frekanslı ses dalgaları üreten cihazlardır . Ses dalgaları derin dokularda ısı artışı sağlar,bu yolla o bölgedeki damarlarda genişleme ,dolayısıyla beslenme ve iyileşmeyi hızlandırır .

 

FLUIDOTERAPİ

Özel termostatik bir kap içerisinde ısıtılmış katı partiküllerin  sıcak hava ile birlikte hastaya uygulanmasıdır . El ve ayak eklemleri için uygundur .

 

INFRARUJ IŞINLAR (IR)

Işınlama ve ışık enerjisinin ,deride ısı enerjisine dönüşmesi ile etki elde edilmektedir . Kas spazmının çözülmesinde .organize olmuş apselerin .

 

TRAKSİYON Özel bir alet yardımıyla omurları birbirinden uzaklaştırma yöntemidir. Ayrıca traksiyonlar , bel kaslarının kasılmalarına bağlı olarak oluşan bel ağrılarıda düzeltilebilmektedir .

 

PARAFİN BANYOSU  Katı parafin ile sıvı mineral yağın karıştırılması ile elde edilen karışım , termostatik kaplarda ısıtılarak ellere ve ayaklara uygulanır .

BIOFEEDBACK  kas aktivasyonunun istemli kontrolünün sağlanması amacıyla kullanılan değerli bie araçtır. Hastaların kasından gelen myoelektrik sinyalleri büyüterek görsel ve işitsel sinyaller oluşturur ve bunları anlaşabilir bir yapıya dönüştürür . Bu sayede zayıflayan kasları eğitmek ,hiperaktif kasları gevşetmek mümkün olmaktadır . EG biofeedback immobilizasyon ,eklem cerrahisi ve kontraktür nedeniyle oluşmuş kas

 

MAGNETOTERAPİ  vücudun savunma sistemini güçlendiren , hücre yıkımını yavaşlatan ,hücre yenilenmesini hızlandıran ve bu sayede vucudun kendi kendini iyileştirmesini sağlayan girişimsel olmayan bir tedavi yöntemi ve bir yaşama biçimidir. Tedavide oldukça geniş bir uygulama alanı olması, kolay uygulanabilirliği, doğal bir metod oluşu ve yan etkisi olmaması, magnetoterapiyi oldukça önemli kılmaktadır.

 

EGZERSİZ                 Sağlıklı bir bünye sağlığınızı koruyarak kilo vermek için egzersiz yapmalısınız. Kalyoncu Termal Sağlıklı Zayıflama ve Egzersiz Ünitesi’ nde fizyoterapistlerimizin gözetiminde, diyetisyenlerimizin verdiği programa paralel kişiye özel hareketlilik programı oluşturulmaktadır.

 

Termak Suyumuz:

Ülkemizde kaplıca suyu içinde radyoaktivitesi en yüksek sulardır. Armutlu termal suları, kimyasal ayrıma göre bikarbonat sülfatlı, klorürlü, karbondioksitlidir.

  • Kalp ve damar hastalıkların tedavisinde.
  • Karaciğer hastalıklarının tedavisinde.
  • Böbrek, safrakesesi taşı ve kumlarının dökülmesinde
  • İdrar yolları hastalıklarının tedavisinde
  • Kadın hastalıklarının tedavisinde
  • Mide rahatsızlıklarında
  • Sedef, mantar,egzama gibi cilt hastalıklarının tedavisinde
  • Sinir ucu iltihabı ağrılarının tedavisinde
  • Kırık çıkık sonrası iyileşmesi
  • Eklem kireçlenmelerinde önemli faydalar sağlanmaktadır .

 

TERMAL SUYU VÜCUDUMUZU ARINDIRAN BİR DETOKSTUR. 4 FARKLI HAVUZ VE SİZE ÖZEL JAKUZİSİNDE 24 SAAT TERMAL SUYUMUZ SAĞLIĞINIZ İÇİN REHABİLİTASYON SAĞLAYACAK.

 

HAMAM

Bay ve bayanlar için ayrı ayrı

2 türk hamamı

2 sauna

2 buhar odası

2 çamur banyosu bulunan komplekslerimizde hayat bulacaksınız .

 

KALYONCU TERMAL DE  SPOR VE EĞLENCE BİRARADA

 

KONGRE ,SEMİNER, TOPLANTI  Çalıştaylarınız , Kongreleriniz ,Toplantılarınız ve Eğitim Seminerleriniz için özenle hazırlanmış tam donanımlı Kongre merkezimiz sizin için tasarlandı .

MESCİT Erkekler ve Bayanlar için ayrı ayrı hazırlanan Mescitlerimizde gönül rahatlığıyla ibadetlerinizi yapabilir ,sohbetlere iştirak edebilirsiniz.

 

RESTAURANT

KAFETERYA 

KADINLAR KAHVESİ

Hanımlar tatillerinde yemek , bulaşık külfetlerinden kurtarıyoruz.

3 öğün , Türk ve Dünya mutfağından müthiş lezzetleri maliyet fiyatına size sunuyoruz .  ( Orduevi ve Öğretmenevi fiyatları baz alınır )  

Tatil yaparken yemek yapma derdinden kurtuluyorsunuz.

Yalova Marmara bölgesinin bodrumu oldu deniz orman kaplıca istanbula 1 saat mesafede,Yalova,Yalova termal,termal,termal tatilköyü,armutlu tatilköyü,Yalova armutlu da tatil bir başka güzel,armutlu,armutlu tatil,tatil,kalyoncu,kalyoncu termal,kalyoncu termal tatil köyü,devremülk,Yalova tatil,armutlu kaplıcaları,Yalova kaplıca tesisleri,Yalova oteller,Yalova termal oteller,Yalova termal tesisler,kalyoncutermal tesisleri,kalyoncu villa devremülkleri,Yalova armutlu termal tatilin yeni adresi,ailenizle beraber Yalova armutlu termal tatilköyü kaplıca tesisine bekliyoruz,çınar gayrimenkul devremülk alım satım kiralama şirketi,thermal
Tagged:

0 yorumlar